Tül

Keten ve keten görüntüsünde olan polyester tül çeşitlerimiz mevcuttur.

Kumaş
Fon

Polyester, ipek, saten, kadife olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Döşemelik kumaşlarımızdan da fon perde yapılabilmektedir.

Karartma (Black out)

Ortamı tamamen karartmak için kullanılan bir perde çeşididir. Aynı zamanda uyku sorunu çekenlerde daha rahat uyku uyuyabilmek için tercih edilir.

Trow

Yatağın ayak ucuna süs amaçlı serilen örtüdür. Size özel, sıcak atmosfer yaratan bir yatak başı istiyorsanız throw ile kaplayabilirsiniz.

Çarşaf
Çarşaflarımız da yapısı ve kalınlığına göre değişmektedir. 57 denye, 82 denye (pamuk saten olur) 90 ve 100 denye olarak dokuma sıklığı devam eder.
Yastık

Yastıklarda, iç dolgu yapısı farklılık gösterir. İsteğe göre imalat yapılır. 500 gr, 700 gr ve 1000 gr olarak dolgusu değişmektedir.

Havlu

Gene aynı şekilde havlunun dokusuna göre fiyatlandırma değişmektedir.

Bornoz

Bornozlar gramaja göre yoğunluk ve kalınlık yapısı değişmektedir. Terlik çeşitleri olarak iki ayrı ürün bulunmaktadır. Oteller ve hastaneler için ince kağıt terlik ve havlu terlik üretimi yapılmaktadır.  

Terlik

Terlik çeşitleri olarak iki ayrı ürün bulunmaktadır. Oteller ve hastaneler için ince kağıt terlik ve havlu terlik üretimi yapılmaktadır.