Panjur
Ev ve ofisler başta olmak üzere pek çok yapının güvenlik ve izolasyonu için önemli bir detay olan panjur sistemleri bunun yanı sıra iyi bir enerji tasarruf aracıdır. Güneş ışığı, yağmur, toz gibi dış etkenlerden doğan Zaralara karşı iyi bir koruma kalkanı olan Panjur Sistemleri, art niyetli tutumlar için de caydırıcı bir unsurdur.Manuel Panjur, Otomatik Panjur Endüstriyel Panjur, Mekanik Panjur gibi kullanım performansına göre bölümlere ayrılan bu sistemleri ses yalıtımı ve mahremiyet için de oldukça etkili olan gereçlerdir.Panjurun Faydaları şu şekilde sıralanabilir;* Yapımında kullanılan sağlam ve dayanıklı malzemeler sayesinde, hırsızlık ve gaspın önüne geçtiği gibi art niyetli tutumlar için de caydırıcı rol oynar.* Etkili bir güneş ışığı, ısı, toz, nem yalıtımı sağlar.* Panjurlar kapatıldığında içerinin görünmesine engel olarak mahremiyet sağlar ve hırsızlık fikirlerine engel teşkil eder.* Başta mobilya ve tekstil ürünleri olmak üzere pek çok eşya, araç ve gereci güneşin soldurucu ve yıpratıcı etkilerine karşı korur.* Yapısındaki şık dokunuşlar sayesinde uygulandığı alanlara dekoratif ve estetik bir görünüm sağlar.
Brisoley (dış jaluzi sistemi)kanallı
Dış cephe jaluzi ve dış cephe stor perdeler iç mekan gölgelendirme teknolojisi ile kıyaslandığında iç mekanda mevcut olan ışık ve ısıdan kaynaklanan güneş ışığı radyosyonundan büyük ölçüde bir koruma sağlar. Eğer yüksek kalite gölgelendirme ile birlikte ses düzeyinde azalma ve mekanın korunmasında kalite aranıyorsa camın önünde zip stor perde oldukça tercih edilen bir üründür.
Galeriye Git --------->
Fts Sistem Çatı Perdesi
FTS çatı sistemlerinde mekanizmada yönetim 2 motorun aynı anda kontrolu ile sağlanır. Motorlardan birisi çekerken diğer motor sarma işlemi gerçekleştirir ve böylece ürün gergin bir şekilde sarılmış olur.
Galeriye Git --------->
Zip stor(dış stor sistemi) logo baskılı
Enzip Perde esnek, çok basit kullanımlı ve nihayet son derece dayanıklıdır. Dünya’nın en iyi kalitesi Serge Ferrari teknolojisi kullanılmaktadır. Kullanılacak kumaş çeşitliliği ile bulunduğunuz ortama farklı oranlarda ışık geçirme özelliklerini sizlerin seçimine bırakıyoruz. Etkili ısı kontrolü, enerji tasarrufu ve ömür boyu deforme olmaz. Yırtılmaz kopmaz ve ateş yürütmez.Enzip perde dış mekanlarınızın stor perdesi olarak talep görmektedir. Evlerinizin, mekanlarınızın ve sosyal alanlarınızın ısıtma ve soğutma enerjisinde bütçenize imkan sağlamaktadır. Mekanizma da bulunan motorlu fermuar sistemi sayesinde Enzip perde soğuk ve rüzgardan korunmayı sağlar. Özel mikro delikli kumaş sayesinde zip perde içerdeki hava sirkülasyonunu sağlamayı devam ettirir. Enzip perde kumaşları yan germe sistemiyle sarkmaz ve kırışmaz. Enzip perde estetik görünümünün yanı sıra kış aylarında yağmur, rüzgar ve soğuktan yaz aylarında ise güneşin yakıcı etkisi, toz ve böcek gibi motivasyonunuzu düşürecek olumsuz koşulları ortadan kaldırır.Avantajları Rüzgara karşı yüksek koruma ve dayanım sağlamaİç ortamın ısınmasını %30 – %40 oranında engellemeGüneşin zararlı etkilerinden korunma gölgelemeTam kapalı pozisyonda %100 sineklik özelliğiİç ve dış cephe uygulamaları için geniş kumaş ve renk seçenekleri
Galeriye Git --------->
Özel Çatı Perde Sistemleri
i
Galeriye Git --------->